Met Leren Componeren deed ik in het verleden regelmatig events. Het begon met de Composers Bootcamp en al snel volgde daarna hele cursussen. Zo werkten we met strijkkwartetten, blazers kwintetten, orkesten, harmonie-cursus, contrapunt en zo meer.

Door de Corona periode is dat in het slop geraakt. Wel was er tijdens Corona nog een aantal maal een online cursus, live samenkomen dat ontbrak.
En het voelt alsof het daar weer tijd voor is. Een live event met componisten. EN voor ik zelf van alles ga verzinnen, is het fijn om jullie eerst te horen.

Welke wensen heb je, welke behoeften zijn er en zo meer.
Daarom wil ik je vragen om jouw suggestie(s) te doen en mij te laten weten wat jij voor ogen hebt en waarin je een stap kunt maken als componist.
Als ik voldoende ideeën heb, maak ik een keuze en ga daar een programma op maken. En dan ga jij natuurlijk deelnemen 😉

Ik vind het bijzonder fijn als je jouw reactie wilt geven. Wat zijn jouw wensen en leeruitdagingen als componist, arrangeur, producer of songwriter.


Ik hoor graag van je!


    4 replies to "Welk live Event wil jij meemaken?"

    • Tineke

      Hoi Marco,
      Wat leuk dat je weer een live event wilt gaan organiseren!
      Iets waar ik wel behoefte aan zou hebben is een workshop waarin je een klein muzikaal idee of korte compositie gaat uitbreiden. Dus bijvoorbeeld groter of langer maken, of een arrangement maken voor meerdere instrumenten. Hoe pak je dat aan en hoe hou je het interessant voor de luisteraar. Bijvoorbeeld in een workshop van een hele dag?
      Hopelijk kun je hier iets mee; ik ben benieuwd wat je gaat aanbieden!

      • Hans van Meurs

        Ik zou ook wel eens een workshop van een of meerdere dagen willen volgen. Mijn persoonlijke interesses liggen in de klassieke muziek. Ik schreef lang geleden al wel eens wat. Graag wil ik zo’n workshop / live eventueel volgen om (a) in contact te komen met gelijken, en (b) om de draad weer eens op te pakken en nu eens goed, dus met een goede basis. Met name contrapunt, harmonieleer, polyfonie, instrumentatie en arrangeren interesseren mij.

        • Marco C. de bruin

          Goed idee Hans. Daar voel ik wel wat voor. Je gaat binnenkort van mij horen.
          Groet Marco

    • Frank Paavo

      Prima idee, ben graag van de partij!
      Ik zou graag willen weten hoe je een arrangement maakt van een compositie voor een groter ensemble, inclusief strijkers.

      Daarnaast ook leuk en leerzaam om collegae te ontmoeten tijdens zo’n dag.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.